تبلیغات رایگان

توجه  !!!                                                                                                                 توجه  !!!

دایناسورها رو فراموش نکنید !!!

خدمتی منحصر به فرد از گروه املاک دلتا

اولین و بزرگترین هلدینگ املاک و مستغلات ایران

طراحی وب سایت تخصصی وکاربردی ویژه مشاورین املاک

چرا باید وب سایت داشته باشیم ؟؟؟    زیرا ... :

1-گران شدن قیمت وقت مشتریان :

در گذر زمان نوع ارائه خدمات به مشتریان نیز تغییر کرده و قیمت وقت مشتریان بسیار گران شده است . مشاوری که وقت کمتری از مشتری بگیرد و خدمات جامع و کامل تری به مشتری ارائه کند ، موفق تر خواهد بود .

2-لزوم انجام تبلیغات موثر :

فراهم شدن فضایی جهت ورود به فضای تجارت الکترونیک برای مشاورین املاک و استفاده از فضای به وجود آمده جهت انجام تبلیغات موثر در فضای مجازی در راستای سیاست های بازاریابی و معرفی خود به مشتریان بالقوه جدید و عبور از مرزهای جغرافیایی .

3-در دسترس بودن :

شما با طراحی وب سایت خود همواره یک کارمند 24 ساعته برای خود با هزینه بسیار اندک استخدام می کنید که هیچوقت نمی خوابد و در هر لحظه آماده خدمت رسانی می باشد .

4-درآمد زایی :

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده روزافزون مردم از اینترنت و فضای مجازی ، امروزه شرکت ها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق وب سایت فعالیت می کنند و شما نیز اگر به موقع و هموشمندانه رفتار کنید ، می توانید به این گروه بپیوندید .

5-رقبای شما :

شما دررقابت مستقیم با مشاور املاکی  هستید که از وب سایت استفاده می کند ( مخصوصا اگر آن ها به اندازه کافی در وب سایت شان بازاریابی کنند ) ، بنابراین استفاده از وب سایت روشی عالی برای پیشی گرفتن و رقابت با رقیب هایتان خواهد بود .

6-جستجو کردن نوین :

امروز مردم بیش از هر زمانی از روش های سنتی یافتن اطلاعات فاصله گرفته اند و بیشتر به سوی جستجوی آنلاین به ویژه استفاده از تلفن همراه برای این کار رغبت نشان می دهند. املاک شما باید زمانی که آن ها در موتورهای جستجو به دنبال آن می گردند در دسترس باشد .

7-اطمینان و شهرت :

با داشتن یک وب سایت شما می توانید دید عمومی را نسبت به کسب وکارتان بهبود ببخشید و در صورت استفاده از وب سایت ، مشتریان شما حس اعتماد بیشتری نسبت به تشکیلات شما پیدا می کنند .

8-رشد اقتصادی :

بر اساس آمارهای جهانی کسب وکارهایی که از وب سایت برای کارشان بهره می برند ، به طور میانگین بین 25 تا 40 درصد رشد بیشتری در کسب درآمد و سهم بازار را صاحب می شوند .

9-ایجاد ارتباطات گستره :

آیا شما 40 میلیون نفر در ایران را می شناسید ؟؟؟ مسلما خیر . اما با داشتن وب سایت شما در معرض دید 40 میلیون نفر کاربر اینترنتی در ایران قرارخواهید گرفت .

10-مدیریت خدمات و اطلاع رسانی :

شما می توانید شرایط ویژه املاکتان را از طریق وب سایت و با کمترین هزینه به اطلاع تمام مخاطبان و مشتریان خود برسانید .

 

ویژگی های وب سایت :

• امکان ثبت ملک

• امکان ثبت تقاضای ملک

• جستجوی ساده

•<

شماره تماس :
شماره همراه :
ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
شنبه 22 اسفند 1394 در ساعت 10 : 55 دقیقه
تعداد بازدید : 203
منطقه : تهران

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :

آمار سایت

مجموع آگهی طبقه بندی شده :
1759

استانی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()