تبلیغات رایگان

 

بیمه موبایل

به نام خدا

پیشنهاد میکنیم به جای تعمیر کالای معیوب خود را تعویض کنید.

با توجه به استانداد های فنی که مدت زمان استفاده نرمال از تلفن های همراه را 18 ماه پس از تاریخ تولید اعلام می دارد و همچنین احتمال به وجود آمدن عیوب بعدی در مورد گوشی های آبخورده و ضربه خورده ....................

لذا پیشنهاد میکنیم حتما به جای تعمیر کالای معیوب خود را تعویض کنید.

 

 

توضیحات بیمه آنلاین موبایل

فروشگاه اکسین دیجیتال ، در راستای ایجاد رضایتمندی هر چه بیشتر و انجام خریدی مطمئن و بدون دغدغه برای خریداران محترم ، خدمتی جدید را با مجوز رسمی معرفی و به خدمات سایت اضافه نموده است .(لطفا”درباره مارابادقت مطالعه نمائید)

یکی از مسایلی که بسیاری از خریداران محترم را در هنگام خرید وسایل الکترونیکی سردرگم کرده و دچار تردید در انتخاب می نماید ، گارانتی و پشتیبانی های متعدد وسایل می باشد .

متاسفانه بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران فاقد گارانتی بوده ، یا توسط شرکت های مختلف و با تعاریفی یک طرفه ، سلیقه ای و از پیش تعیین شده ، از جانب آنها ارایه می شوند . که در بسیاری موارد پس از مراجعه ، امکان دریافت خدمات مطلوب وجود ندارد .

لازم به ذکر است ، در صورتیکه شرایط گارانتی هم بطور کامل لحاظ شوند ، ولی هیچ گارانتی آسیب های فیزیکی ، آب خوردگی ،شکستگی و… را پوشش نمی دهد . بسیاری از خرابی ها نیز ناشی از مواردی از همین قبیل است .

پس اگر می خواهید با آرامش خیال و بدون نگرانی از وسایل دیجیتال خود لذت ببرید ، کافی است یک گارانتی تکمیلی تجهیزات الکترونیکی  برای گوشی موبایل تبلت یالبتاب خود بخرید .

امروزه شرکت های مختلفی اقدام به صدور بیمه نامه برای تجهیزات الکترونیکی می نمایند . و هر یک شرایط ، تعاریف و فرانشیزهای خاصی را برای ارایه خدمات خود تعریف می کنند . پس قبل از خرید ، ابتدا به دقت به جزییات شرایط هر بیمه نامه یا گارانتی توجه نمایید ، تا با آگاهی کامل خرید نمایید .

گواهی گارانتی تکمیلی شامل پوشش هایی فراتر از یک گارانتی معمولی ، برای دستگاه های مجاز قانونی با و یا فاقد گارانتی می باشد . در صورت وقوع خسارت ، تلفن همراه ، تبلت یا لبتاب شما دارای پوشش تعویض قرار دارد مواردی که تحت پوشش گارانتی تکمیلی قرار می گیرند ، خطراتی شامل ضربه فیزیکی ، هرگونه آب دیدگی ، نوسانات برق

جزییات گارانتی تکمیلی تجهیزات الکترونیکی

مدت زمان پوشش گارانتی تکمیلی :

یک سال از زمان ثبت و صدور گارانتی تکمیلی

گارانتی تکمیلی تجهیزات الکترونیکی ما برای چه وسایلی صادر می شود.

موبایل تبلت و لبتاب (((تمامی برند های معتبردنیا))

وبسایت : www.oxindigi.com

تلفن هوشمند (ویژخطوط ثاب)

<span style="color: #

شماره تماس :
شماره همراه :
ایمیل :
مبلغ : رایگان
وب سایت : www.oxindigi.com
آدرس :

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
چهارشنبه 21 بهمن 1394 در ساعت 13 : 4 دقیقه
تعداد بازدید : 223
منطقه : قم

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :

آمار سایت

مجموع آگهی طبقه بندی شده :
1759

استانی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()